ENOTA STONOGA
Utrinki Stonoga
 
Enota Stonoga
Linhartova ulica 19, Ljubljana
Poslovni čas: 6.30 – 17.00
3
Število
oddelkov
3-6
Starost
otrok

Ta mala enota s tremi oddelki nosi v sebi čarobnost domačnosti in edinstvenosti. Lahko bi ji rekli kar naša butična enota. Njena butičnost oziroma posebnost se kaže v samem bistvu srčnega dela z otroki in močnega sodelovanja zaposlenih. Male in velike nogice smo združene v igrivosti, pokajoči energiji in povezani podpori.

Radi imamo izzive, smo večni raziskovalci izkustvenega učenja in projektnega dela. Skrbimo za ohranitev ravnovesja med individualno podporo otroka in razvijanjem občutka za skupno dobro, za varno dinamiko skupine. Posebno skrb namenjamo razvijanju gibalnih kompetenc in spoznavanju splošno predpisanih pravil vedenja aktivnega pešca v prometu.

 

Spoznate nas tudi preko naše »himne« avtorice ga. Olge Ambrožič:

Stonoga koraka, stonoga počaka, stonoga pogleda, čez cesto seveda.
Igrišče poišče, na njem se igra, se žoga in guga, zabavat se zna.
Stonoga se smeje, ko sončece greje, če z oblakov kaplja pa po lužah caplja.
Tam v bloku domuje, jo vsak prepozna, ker svet raziskuje, je malo doma.